Ankieta.

Ktoś pamięta aktualizację która była ciągle odkładana? Może dojść do jej publikacji jednak należy oddać głos czy na pewno.

 

Aktualizacja?

 • Tak (67%, 16 Votes)
 • Nie (33%, 8 Votes)

Total Voters: 24

Loading ... Loading ...

You May Also Like

21 thoughts on “Ankieta.

    1. Po pierwsze: nie rozumiem graczy Luksor nigdy nie mówił że to jego skrypty tylko że pobrał je z Internetu.
     Po drugie: zobaczcie ILE SERWERÓW ma takie same skrypty.
     Po trzecie: nie liczą się skrypty tylko rozgrywka, gracze, administracja.

 1. Zgadzam się z ciastkiem przypomnieliście sobie o serwerze wtedy kiedy już prawie każdy ma bana lub stracił jakąkolwiek ochotę na granie na nim.

 2. oj, ta aktualizacja pomoże i to jak bardzo, może jeszcze nowa edycja, lajwidła z mta i ub dla graczy. To powinno uratować serwer , oczywiście nie jak będą takie powody banów spalonego np.: | 🙂 | . | szkodnik| 1 | itp…
  Przykład ostatniego bana:
  [OFFLINE-BAN]: Admin Spalony banuje igor41. (Permanent)
  [OFFLINE-BAN]: Powód: 🙂 (Permanent).

 3. Ale serwer juz upadl, nie uratujecie go, mozecie go uratowac poprzez unbana dla wszystkich. Bo spalony pobanowal, pozatym luksor tez moze uratowac ten serwer poprzez lajwidla z true life, eventy, itd.

 4. Czegos tu nie rouzmiem najpierw… serwer dzialal itd kilka edycji poznije gracze spadli kolejne miesiace zaczelo wbijac duzo odwalaczy pozniej… Luksor niestety odszedl z serwera calkiem nie dawno spalony dal praktycznie kazdemu ban perma co wyniszczylo serwer na dobre…. A WY SERIO ROBICIE AKTUALIZACJE ZE SZKOAL ZAWODOWA??

 5. @luksor ja dostałem 2 warny od Werweza za nickname… napisałem apelacje ale nie da się sprawdzić odpowiedzi (nie działa strona z centrum pomocy)

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi