Pomysł na aktualizację – Szkoła Zawodowa [ANKIETA]

Witajcie, administracja ma do zaoferowania wam wybór pomysłu na planowaną aktualizację serwera. Jest nią szkoła zawodowa. Jej wprowadzenie usprawniło by pewne elementy i przyniosło by kolejny powiew realizmu. Otóż szkoła była by potrzebna by móc posiadać konkretne uprawnienia, po jej zakończeniu każdy dostawałby uprawnienia do danego zawodu w formie papierku itemu a w bazie danych odznaczałby się checkbox, że dana osoba na przykład umie zajmować się mechaniką pojazdową lub potrafi gotować gdyż ma zawód kucharza. W przypadku mechaników rozwinęło by to funkcję napraw pojazdów a w innych zawodach możliwe, że doszłyby nowe funkcje, wstępnie wprowadzone zostałby kierunki Mechanika, Medycyna,  Szkoła Policyjna, Szkoła Filmowa lub też Bankowość, Prawo.

 

Dzięki zrobieniu zawodu dopiero można by zatrudnić się w konkretnym kierunku. Osoby bez uprawnień nie będą mogły podjąć pracy lub jeśli ktoś zatrudni taką osobą będzie mogła być nałożona kara na pracodawcę. 

 

Co sądzicie o tym pomyśle? Zagłosujcie w ankiecie poniżej :

Wprowadzenie szkół

 • TAK (65%, 11 Votes)
 • NIE (35%, 6 Votes)

Total Voters: 17

Loading ... Loading ...

You May Also Like

8 thoughts on “Pomysł na aktualizację – Szkoła Zawodowa [ANKIETA]

 1. Moim zdaniem jest to bardzo ciekawe urozmaicenie gry. Na pewno będzie łatwiej zdobyć prace oraz fajnie odgrywać no i w znacznym stopniu usprawni to ekonomię serwera. Fajne też jest to, że dostanie się do frakcji będzie trudniejsze gdyż będą wymagać tych ,,świstków” co jest ciekawym pomysłem gdyż nikt z ulicy nie dostanie się od tak do np. policji. Ogólnie jestem za i pomysł jak najbardziej dobry !
  Lecz mam kilka pytań. Mianowicie :
  Czy będzie to w formie testów ? Czy raczej gry IC z jakimś graczem ?
  Wymagany jest wiek poniżej 18 ? Czy ja jako iż IC mam 30 lat też mogę podjąć się takiemu szkoleniu ?
  Czy można będzie zrobić kilka szkoleń czy ograniczenie będzie tylko do jednego ?

  1. Właściwie takie szczegóły jeszcze nie są znane, ale na pewno szkoła ta w grze będzie IC wymagać 17 lat minimalnie.

   1. A jak będą wyglądała Szkoła filmowa? czy to będzie nauka z programów do Montowania filmów do GTA Sa? czy bardziej aktorstwo, praca w wiadomościach itd?

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi