Forum

Czat na żywo
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z czatu.
Regulamin rozgrywki...
 

[Rozwiązany] Regulamin rozgrywki na serwerze True Life.  

  RSS

Kowalski
(@kowalski)
Stały Bywalec Forum
Dołączył: 9 miesięcy temu
Posty: 24
03/07/2018 7:40 pm  

1. Informacje Podstawowe.

§1. Ekipa serwera True Life zastrzega sobie prawo do karania graczy za przewinienia, które nie są opisane w regulaminie (niektóre zasady mogą wydawać się oczywiste) o ile uzna je za niezgodne z zachowaniami oraz klimatem Role Play panującymi na serwerze.

§2. Administracja serwera zastrzega sobie prawo do aktualizowania, edytowania, modernizowania regulaminu jeżeli zajdzie taka potrzeba.

§3. Każdy gracz serwera True Life wchodząc na serwer automatycznie akceptuje wszystkie obowiązujące go regulaminy.

§4. Każdy gracz na serwera True Life jest zobowiązany do przestrzegania wszystkich regulaminów na serwerze.

§5. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku przestrzegania go.

§6. W przypadku, gdy ekipa serwera True Life złapie jakiegoś gracza na łamaniu zasad któregoś z regulaminów zostanie on stosownie ukarany.

 

2. Życie postaci, zasady odgrywania postaci.

§1. True Life jest serwerem Role Play. Jest to również symulator życia. Każdy gracz na serwerze ma za zadanie stworzyć swoją postać, zaplanować jej historię, charakter, oraz ustalić rolę, którą postać będzie odgrywała w życiu serwera.

§2. W obowiązku każdego gracza należy odgrywanie za pomocą odpowiednich komend wszelkich zdarzeń, sytuacji, akcji IC w których uczestniczy.

§2.1. Każdy gracz powinien regularnie rozwijać oraz podnosić swój poziom RP.

§2.2. Ekipa serwera True Life ocenia oraz regularnie obserwuje graczy. Ci, którzy wyróżniają się najbardziej imponującym rozwojem swoich umiejętności odgrywania będą nagradzani.

§3. Twoja postać może umrzeć jeśli :

- Ignorujesz jej stan zdrowia (serduszko w górnej prawej części ekranu)

- Wykonujesz akcje spożycia jedzenia klikając kilka razy na raz w zakupione pożywienie.

- Postać zażywa nieodpowiednie leki lub leki które nie zostały przypisane przez lekarza.

§3.1. Postacie serwera sprawdzane są w każdą noc automatycznie przez system który robi podsumowanie wykonanych akcji. Może więc się zdarzyć tak, że następnego dnia nie będzie już dostępna w grze jako żywa. System potrafi wykonać mniejsze testy i akcje podczas gdy gracz jest zalogowany.

 

3. Obywatele.

§1. Będąc cywilem (czyli nie pełnisz żadnej roli w żadnej frakcji) zachowujesz się jak normalny, zwykły obywatel.

§2. Każdy cywil może zatrudnić się w dowolnie wybranej frakcji, w której po przeszkoleniu i nabraniu odpowiednich umiejętności stanie się specjalistą w swojej dziedzinie.

§3. Obywatele serwera True Life mają prawo pracować również w pracach dodatkowych, takich jak rozwożenie pizzy, kierowca autobusu, kurier. Może również łowić ryby. Zatrudniając się do takiej pracy cywil ma obowiązek zachowywać się jak normalny pracownik takiej instytucji.

§3.1. Kierowcy autobusu nie napadają i nie biją ludzi, nie mordują ich. Dostawcy pizzy podobnie. Zachowania odbiegające od przeciętnych zachowań danego zawodu będą karane.

§4. Zakazane jest bawienie się w gangstera nie będąc w organizacji przestępczej.

§4.1. Osoby, które nie należą do organizacji przestępczej nie mogą: napadać, okradać, porywać, zabijać, kraść, gwałcić, torturować. Złamanie tego punktu regulaminu jest karane banem wraz z wyczyszczeniem konta.

§5. Zakazane jest prowokowanie gangu na ich rdzennym terenie (przychodzenie na ośkę gangu i wyzywanie jej mieszkańców, wchodzenie im do mieszkań etc.).

§5.1. W niektórych sytuacjach takie zachowanie może zakończyć się CK.

§6. Zakazane jest prowokowanie LSPD, FBI, czy innych frakcji porządkowych. Uciekanie przed policją bo „nie chce zapłacić mandatu”, czy też ucieczka przed FBI, LSPD bez jakiegoś istotnego powodu będzie karana. Żaden normalny obywatel nie ucieka przed policją by uniknąć mandatu za przekroczenie prędkości.

§7. Zakazuje się tagowanie tagów na urzędzie oraz budynkach frakcyjnych za tagowanie budynków frakcyjnych będziemy karali surowo

 

4. Frakcje.

§1. Każdy obywatel dołączający do frakcji ma obowiązek przestrzegania regulaminu frakcji. Regulamin taki znajduje się pod F3 w zakładce notatki. Istotne regulaminy kluczowych dla serwera frakcji są umieszczone również na forum.

§1.1. Obywatel należący do gangu lub mafii ma obowiązek przestrzegać również regulaminu organizacji przestępczych, który znajduje się na forum.

§2. Każdy gracz należący do frakcji ma obowiązek swoją frakcję godnie reprezentować. Przykładowo, wcielając się w role lekarza ratującego ludzi gracz ma obowiązek się jak takowy lekarz zachowywać.

§2.1. Zachowania rażąco odbiegające od norm, zachowań danego zawodu będą karane.

 

5. Frakcje rządowe.

§1. We frakcji rządowej obowiązują wszystkie punkty regulaminu z działu „Frakcje”. Do frakcji rządowych aktualnie należą: RA, FBI, LSPD, RCSD, LSBC, LSES, LSN, LSSAR, GOV, SASP, Bank, Sąd,

§1.1. Jeżeli dołączasz do frakcji Los Santos Police Department to wcielasz się w rolę policjanta. Dołączając do Los Santos News wcielasz się w rolę dziennikarza rządowego. Twoim zdaniem jest od tej pory odgrywanie standardowego policjanta, dziennikarza.

§1.2. Granie „przekupnych policjantów, agentów FBI, ochrony banku etc, czyli granie tak zwanego skorumpowanego, który łamie zasady frakcji, napada, pomaga gangom, zdradza własną frakcję oraz tego typu podobne akcje jest zakazane na serwerze. Wcielając się w rolę policjanta stajesz się dobrym, praworządnym policjantem. W przypadku innych frakcji tak samo.

§1.3. Administracja w bardzo wyjątkowych sytuacjach może wyrazić zgodę na granie takiej skorumpowanej postaci, jednak taka sytuacja będzie miała miejsce tylko w wypadku, jeżeli będzie to miało istotny wpływ na rozwój rozgrywki IC na serwerze, zagwarantuje ciekawą rozgrywkę IC dla wielu graczy, frakcja, w której ta postać skorumpowana będzie mocna i bardzo stabilna. By grać taką postać wymagana jest zgoda całej administracji.

§2. Dyżur we frakcji rządowej ma być wykorzystywany tylko i wyłącznie do czynności opisanych w regulaminie danej frakcji.

§2.1. Surowo zakazane jest wykorzystywanie broni z duty do własnych celów. Można ją nosić tylko w trakcie dyżuru. Noszenie broni z dyżuru poza dyżurem będzie surowo karane.

§2.2. Każda frakcja rządowa posiada indywidualny zbiór zasad na temat zastosowania broni z duty. Należy bezwzględnie go przestrzegać.

This topic was modified 8 miesięcy temu by Luksor
This topic was modified 7 miesięcy temu by Spalony

Cytat
Share:
Przejdź do paska narzędzi
  
Praca

Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja