True Life rośnie z dnia na dzień.

Witaj,

W trosce o najwyższą jakość rozgrywki na serwerze True Life w skupieniu nasłuchujemy opinii ludzi jak i regularnie monitorujemy funkcjonowanie serwera. Praktycznie codziennie o regularnych godzinach mają miejsce dziwne sytuacje, pojawiające się nagle miliony sygnałów, które znacząco przerastają liczbę graczy. Wywołuje to lagi na serwerze.

Dbając o to, by czas spędzony na serwerze był wspominany jak najlepiej, by każdy mógł rozgrywkę tą spędzić w jak najlepszej jakości, powiększone zostały zasoby. Dzięki rozszerzeniu infrastruktury “LukTech” tworzonej przez właściciela i zarządce Luksora problem lagów na serwerze zniknie zupełnie nawet przy maksymalnej liczbie graczy, jaką aktualnie może przyjąć serwer, czyli 4096. Kolejna maszyna była dobierana specjalnie pod typ plików serwera MTA oraz najwyższą odporność na DDoSy dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym.

Serwer True Life współpracując z LukTech będzie dalej podejmował wszelkie możliwe działania by jak najszybciej wprowadzać kolejne sugestie graczy. Gracze są dla nas najważniejsi.

Jeśli chcesz wejść bezpośrednio na serwer możesz to zrobić klikając na poniższy tekst :
mta.tlife.pl

 

IKONKA TRUE LIFE NA PULPIT :

(KLIKNIJ TUTAJ)

You May Also Like

16 thoughts on “True Life rośnie z dnia na dzień.

 1. Nie podoba mi sie kilka rzeczy na waszym serwerze:
  -nie jest tajemnicą to, że podstawka skryptu nie jest orginalna,
  -poziom RP graczy jest taki mały, ze na 160 osób na serwie 60 jest w jailu,
  -mozliwosc ustawiania zgłoszeń jako fałszywe, praktycznie najczestsza metoda jak sp nie chciało SOE robić zgłoszeń, a i tak były zaliczone do statysktyk
  -gra pod statsy, wszyscy gracze wola tyrać na kurierkach zamiast odwiedzic jakiś bar IC
  No, tyle mnie wkurzalo jak grałem na true lifie, już nie gram, ale dla dobra graczy przydalobysie, abyscie cos z tym zrobili a nie usuwali kom
  Pozdrawiam Maniera, były lider LSSAR

  1. Witaj,
   – podstawa skryptu jest w swoim sensie unikalna. To że część kodu ci się nie podoba nie pozostawia wątpliwości że identycznego serwera drugiego nie znajdziesz.

   – serwer jest dla każdego więc poziom RP jest zrównoważony. Wystarczy trzymać się w grupie osób które reprezentują ten wyższy poziom.

   – ustawienia zgłoszenia jako fałszywe nie zalicza supportu punktu a Każdy gracz ma możliwość ocenić pracy Supportera co jest brane pod uwagę przez nas.

   – rozgrywka pod staty to indywidualna cecha każdego gracza i Każdy gra jak chce. praca w kurier kachna pewno nie jest w chwili obecnej najlepiej płatną pracę więc to tylko kwestia czasu.
   dodatkowo Wszyscy pracują w kurierze by zrobić najwyższy poziom bo jest to warunkiem dołączenia do nadchodzącej firmy LukTrans
   tym samym można powiedzieć że jest mnóstwo taksówkarzy oraz kierowców pizzy
   Każdy chcę zarobić swój pierwszy grosz na samochód i dom a gdy mu się znudzi będzie szukać kolejnych zajęć.

   Jest bardzo dużo graczy takich jak ja, którzy nie lubią kontaktu z innymi ludźmi i wolą grać sami.

  1. twój komentarz wywodzi się tylko z tego powodu ponieważ Pan spalony spędza bardzo dużo czasu na serwerze i sprawnie reaguje na graczy którzy nie powinni grać na serwerze.

  2. I o banach wypowiada się człowiek, który dostał bana za multikonto, który celowo na jednym koncie wziął kredyt by nigdy go nie spłacić, przekazać kasę dalej i grać na drugim 🙂 Cóż za obiektywne źródło informacji

 2. Dodajcie link do GTA, gdzie można pobrać ponieważ nie wszyscy wiedzą skąd pobrać, jeśli chcecie większe ilości graczy. Nie każdy również posiada płytkę.

 3. Witam. Sam serwer jest bardzo fajny, lubię na nim grać i jest na nim przyjemna atmosfera lecz jest kilka denerwujących rzeczy, które by wypadało zmienić. Chciałbym wymienić kilka rzeczy, które nie denerwują tylko mnie lecz i ok. 20 moich kolegów z serwera. Otóż uważam, że Adminów/Supportu jest dużo za mało. Widać to np. po prędkości rozwiązywania zgłoszeń która zawrotna nie jest. Administracja często też ustawia zgłoszenia jako fałszywe bądź rozwiązując je widać że się śpieszy. Często też administracja nie jest miła. Jeśli chodzi o bany to przeciwnie do kolegi wyżej uważam, że są bardzo słuszne i jest ich bardzo mało, lecz AJ jest dawany nieraz niesłusznie np. jeśli ktoś zapomni odegrać otarcia autem powinien dostać tylko ostrzeżenie bo jak zostało powiedziane wyżej serwer ten jest dla każdego, więc często osoby, które pierwszy raz grają RP popełniają błędy. Jeśli chodzi o zasady są one bardzo rygorystyczne. Bez organizacji nie da się zrobić prawie nic, ani ukraść coś, ani zrobić akcji z zakładnikiem w pojedynkę. Nie mówię tu o nakładach czy większych akcjach bo one powinny być w organizowane całym gangiem. Przecież w realnym życiu nie muszę być gangusem aby okraść komuś auto. Ostatnio np. dostałem AJ za to, że podobno “pomimo próśb” dokuczałem gangusom. Uważam, że jazda za ich autem nie jest aż taka zła bo mam prawo do jazdy drogą i nie ma na to żadnych dowodów, że akurat za nimi jechałem. Dopóki nic im nie robię nie powinienem dostać AJ. Z racji tego, że support był u nich w gangu dostałem AJ na godzinę. To tylko kilka rzeczy, które przeszkadzają na serwerze które pamiętam. Między innymi przez te rzeczy na serwerze nie zwiększa się ilość graczy np. ostatnio z 10 moich znajomych przestało grać na serwerze. Chciałem zaznaczyć, że wpis nie ma na celu nikogo urazić, a szczególnie administracji. Chciałem podziękować kilku Adminom/Supportom, którzy profesjonalnie rozwiązywali moje problemy, słuchali moich uwag i starali się naprawiać to wszystko. Te osoby to: Luksor, Spalony, Bialy, MeQiu a największe podziękowania dla supporta Michu. Jeśli pomyliłem czyjś nick to bardzo przepraszam, lecz jestem na wakacjach a wpis piszę na telefonie.

  1. +1, to jest wszystko prawdą, bez organizacji nie można praktycznie robić NIC, a wiadomo że nie każdy chce być gangusem.. Co do banów to tak, trochę przesada, ale hej! Co ci da ostrzeżenie? Nikt sobie z tego nie zrobi więc musi być jakaś sensowna kara za to. A administracji jest mało, ale dają radę jakoś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi